Odlottowa Jazda

Żyj aktywnie i dołącz do konkursu „odLOTTOwa jazda”

odLOTTOwa jazda to ogólnopolski projekt promujący sport i zaangażowanie społeczne. Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej organizacji wybranej z zakwalifikowanych do konkursu.

Z radością informujemy, że wniosek „Żyj aktywnie!”, złożony przez Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka” do Fundacji Lotto, w ramach konkursu „odLOTTOwa jazda”, przeszedł eliminację i dostał się do 2 etapu konkursu!, w którym bierze udział 30 organizacji z całej Polski. Celem projektu jest pozyskanie funduszy m.in. na sprzęt sportowy – łyżwy i organizację zawodów. Drugi etap polega na przejechaniu na rowerach jak największej liczby kilometrów, w terminie od dnia 01.07.2018 r. do dnia 15.09. 2018 r. Dofinansowanie otrzyma 7 projektów, na rzecz których zostanie wyjeżdżonych na rowerze, najwięcej kilometrów. Przyłączcie się! Zachęcamy do kręcenia kilometrów rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych!!!

Jak włączyć się do akcji?

1. Rywalizacja zaczyna się 1 lipca 2018 roku. Każdy, kto zechce włączyć się do akcji musi zainstalować na smartfonie endomondo (www.endomondo.com ) i zarejestrować się w nim.

2. Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 30 organizacjami do wyboru. Wybieramy tylko jedną –numer 18- Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka”, klikamy na nią i... czekamy na rozpoczęcie konkursu, czyli do dnia 1 lipca br.

3. Uczestnicy Konkursu mogą realizować swoją aktywność fizyczną i uczestniczyć w Konkursie w dowolnie wybranym przez siebie miejscu na terenie RP, w którym zapewnione będzie funkcjonowanie Aplikacji. Uwzględnione zostaną wszystkie opcje rowerowe, dostępne w Aplikacji Endomondo.

4. Na początku każdego treningu trzeba uruchomić endomondo i kliknąć start (aktywność powinna być ustawiona na "jazda na rowerze").

5. Uczestnictwo w akcji jest dobrowolne i bezpłatne. Uczestnik  bierze  udział  w  akcji  na  własną  odpowiedzialność,  w  szczególności Fundacja, ani IUKS 9 nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody na osobie lub mieniu powstałe w związku z udziałem uczestnika w akcji. Nie jest zapewnione również ubezpieczenie.

6. Do prawidłowego ukończenia etapu drugiego, pod uwagę będzie brana tylko i wyłącznie jazda na rowerze, na terenie Polski, zarejestrowana za pośrednictwem Endomondo.

DLA OSÓB, KTÓRE WYKRĘCĄ NAJWIĘCEJ KILOMETRÓW IUKS „DZIEWIĄTKA” PRZEWIDUJE NAGRODY!!!

Rejestracja do rywalizacji w II etapie Konkursu „odLOTTowa jazda”:

1. Kliknij w link: https://www.endomondo.com/challenges/37468828.

2. Kliknij „DOŁĄCZ”.

3. Wybierz nazwę organizacji – numer 18- Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka”,

4. Po wybraniu organizacji pojawi się informacja, że dołączyłeś do wybranej grupy oraz dodatkowo przy wybranej organizacji pojawi się zielona strzałka.

Aktualny ranking będzie dostępny na stronie Endomondo w zakładce "Rywalizacje" ---> "Moje rywalizacje".

Teraz możesz wsiąść na rower i za pomocą aplikacji endomondo gromadzić kilometry.

Dla osób, które przejadą 2000 km przez cały okres trwania akcji przewidujemy atrakcyjne nagrody

POWODZENIA I SZEROKIEJ DROGI!!!